DrØnes '72 rock live tek Tulla

    DrØnes '72 rock live tek Tulla

Dy vite pas performancës live në  qëndrën kulturore Tulla,  Grupi DrØnes '72 do të kthehen sërish në Tiranë për të dhuruar shfaqe në taracën e Sheshit Skënderbe. Banda do të dhurojë për publikun e kryqytetit performancë me këngët e tyre, nga projekti  “Whispers Never Stop” nga Vol 1 dhe 2 si dhe shumë këngë të tjera. I ftuar special në kitarë , Denis Hima.

Data: 20 Korrik 21:00- 21 Korrik 23:00

Vendi:  Qëndra Kulturore Tulla

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies