Illuzionarium në sheshin Skënderbej

    Illuzionarium në sheshin Skënderbej

“Illusionarium”  Muzeu i  Iluzioneve Optike vjen për ju më 13-14-15 Korrik në Sheshin Skënderbej, një argëtim për të gjithë familjen. Koleksioni me i madh i iluzione optike nëpërmjet të cilit në mënyrë spektakolare zbulohen sekretet e trurit të njeriut.Digitalb ju pret me shumë dhurata dhe supriza në Sheshin Skënderbej.

Data: 13-14-15 Korrik

Ora: Nga mëngjesi deri në mbrëmje

Vendi: Sheshi Skënderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies