Koncert në Sheshin Skënderbej

    15 Vjet DigitAlb

Koncerti më i madh i vitit i organizuar nga Digitalb  dhe Top Channel do të mbahet më 15 Korrik në Sheshin  Skënderbej , ora 18:00, ku do të performojnë artistët më të mirë Shqiptarë si : Alban Skënderaj , Ledri Vula, Elvana Gjata,  Mc Kresha & Lyrical Son, Jericho, Kida, Tayna, Aurela Gaçe, Young Zerka, Vedat Ademi,  Ronela Hajati, Ylli Limani.   Hyrja është e lire!

  Data: 15 Korrik Ora: 18:00 Vendodhja: Sheshi Skënderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies