Zogu i Zi

    Zogu i Zi

"Zogu i zi" premierë më 10 dhe 11 Korrik ora 21:00, në sallën Moliere. Autor: David Harrower ,nën  regjinë e Kiҫo Londo,  me aktorët: Laura Nezha, Aflred Trebicka dhe vajza e vogël Rexhina Ibro. Për rezervime: 0695717746 / 042278158

Data:10-11 Korrik

Ora: 21:00

Vendi: Teatri kombetar eksperimental "Kujtim Spahivogli"            

Rruga Murat Toptani

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies