Coca-Cola Summer Festival

    Coca-Cola Summer Festival

Coca-Cola Summer Festival për të tretin vit rradhazi organizon një koncert të madh me artistët më të njohur shqiptarë,  në 4 Korrik ora 21:00 në Sheshin Skënderbej. Artistët që do të ndezin skenën janë: Era Istrefi, Nora Istrefi, Xhensila Myrtezaj, Renis Gjoka,Fifi,  Orgesa Zaimi, Alar Band, Klint “™ollaku, DJ Sardi, Klea Huta.

Data: 4 Korrik

Ora: 21:00

Vendi: Sheshi Skënderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies