Koncert - Adam Clay në Amfiteatrin e Tiranës

    Koncert  Adam Clay në Amfiteatrin e Tiranës

Artisti me famë ndërkombëtare Adam Clay do të vijë si i ftuar special të Premten, datë 28 Qershor tek Amfiteatri Parku i Liqenit të Tiranës, ora 20:00. Adam Clay me hitet e tij si: Babylonia, Beautiful Life, Be Together,Shake it do të sigurojë një super performancë. Në këtë eveniment nuk do të mungojnë edhe artistëdhe  DJ të arenës ndërkombëtare dhe vendas si Astrit Kurtaim, Kamy Aksell, Alban Chela, Tony Toy etj të cilët do të sigurojnë për një Super Summer Party për herë të parë në Parkun e Liqenit të Tiranës. Bileta kushton 1000 leke (+ pije). Për informacione kontaktoni numrin: +355 68 256 4096

Data: 28 Qershor

Ora: 20:00

Vendi: Amfiteatri i Tiranës

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies