Simfonia 57 tek Sheshi Skënderbej

    Simfonia 57 tek Sheshi Skënderbej

I pari dokumentar, kushtuar Orkestrës Simfonike të Radio Televizionit Shqiptar, do të shfaqet në “kinemanë” verore, tek Sheshi Skenderbej “Simfonia 57”, me regji të Zhejniva Garo, do t’ju zbulojë historinë, që ndoshta nuk e dinit...

Mos e humbisni të enjten (20 Qershor), në orën 21:00!

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies