Flight for Survival campaign

    Flight for Survival campaign

Rikthehemi sërish me ngjarjen më të pazakontë #FlightForSurvival, për këdo që kërkon të shijojë një natë të nxehtë vere ndryshe nga tradicionalja.

Ndaj, Ju ftojmë të bëheni pjesë e kësaj atmosfere përrallore ku nuk do të mungojë fabula e “7 Fantastikëve”, nëpërmjet projektimit të fotove spektakolare rrethuar nga elementet magjike të një nate vere: muzgu dhe drita e hënës...

Bëhu dhe ti pjesë e fushatës më të madhe ndërkombëtare #FlightForSurvival e cila përpiqet t’i japi fund vrasjeve të paligjshme të shpendëve migrues në Mesdhe.

Eventi organizohet nga AOS-Albanian Ornithological Society, te sheshi Nënë Tereza, ora 8 pm.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies