Komedia 'Tango' në Amfiteatrin e Tiranës

    Komedia “Tango” në Amfiteatrin e Tiranës

Dy aktorët e dashur për shqiptarët, Ledio Lako & Florjan Binaj ju ftojnë në komedinë e quajtur “Tango”. Shfaqja rikthehet sërish në skenën e Amfiteatrit të Tiranës më 29 Dhjetor, ora 19:300. Biletat shiten pranë biletarisë në ArTurbina, në orarin 9:00-13:00 e 16:00-19:00.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies