Peza N'Fest Rebel 2018

    evente ne tirane, evente ne natyre ne tirane, aktivitete ne natyre

Edhe këtë 15 shtator, Peza N’Fest 2017 rikthehet me më shumë surpriza.
Të gjithë në Pezë për të kaluar momente të paharrueshme me aktivitete të shumta për çdo grupmoshë. 
Lojëra, përralla në natyrë dhe shfaqje cirku për më të vegjlit, ndërsa nuk do të mungojë dhe ekspozita me fotografi të veçanta të cilat evokojnë luftën patriotike të popullit shqiptar

Data: 16 Shtator Ora: 09.00

Fshati Peze  Tirane

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies