AXIS MUNDI TRILOGY- video projeksion ne COD

    AXIS MUNDI TRILOGY- video projeksion ne COD

E enjte, 13 Qershor, ora 19:00 tek COD do të shfaqet video projeksion i filmit AXIS MUNDI TRIOLOGY nga Stefano Romano.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies