Latin Night & Tango Show

Një natë ekskluzive e tangos argjentinase me një të ftuar special nga Argjentina: Maesrto RICARDO ASTRADA

Nëse nuk ju pëlqen të kërceni, thjesht ejanini të shijoni një pije në atmosferën e një mbremjeje ekskluzive latine

Rezervoni më parë në këtë numër: 04 22 35 035

6 shtator Rogner Hotel, 8.00-11.30 PM Tirana   

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies