Efi Gjika në Amfiteatër

1 Qershori në Shqipëri dhe mbarë botën u kushtohet fëmijëve me aktivitete të larmishme, ndaj Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë organizon festime përgjatë gjithë ditës në Amfiteatrin e Tiranës me koncert nga fëmijët e Qendrës Kombëtare të Kulturës.

Festime ju bashkohet dhe Efi Gjika, vogëlushja e talentuar pjesëmarrëse në Junior Eurovision 2018 do të sjell premierë versionin e saj të këngës "Happy Birthday"

Ju presim të shtunën, në premierën e madhe të “Happy Birthday” në Amfiteatrin e Liqenit, me 1 Qershor! 

Le të gëzojmë së bashku festën e fëmijëve!

Per me shume info: kliko ketu

12:00-15:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies