Festojme 1 Qershorin

Disa aktivitete do të organizohen për fëmijët në 4 vende:

Sheshi Skënderbej

Rinia Park

Amfiteatëri

Qendra CAD pranë Kryeministrise

Më shumë detaje: këtu

10:00 - 14:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies