Trupa Egjiptiane Reda te Amfiteatri i Tiranes

Ambasada e Republikës Arabe të Egjiptit në Tiranë, në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës, ka kënaqësinë t'ju ftojë në shfaqjen e "Trojës egjiptiane Reda për Vallëzim Folklorik" në Tiranë, më 26 maj 2019, 2130 orë. në Amfiteatrin e Liqenit Artificial të Tiranës (Shetitore Parku i Madh i Liqenit Artificial, Tiranë)

21:30-22:30

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies