Baleti La Sylphide

30, 31 Maj – 1, 2 Qershor - ora 19:00

Historia e James, të riut skocez që magjepset nga një botë përrallore, rikthehet në ArTurbina në katër netë plot magji. Mos e humbisni baletin romantik dhe plot emocion #LaSylphide, i cili realizohet nga #TKOB në bashkëpunim me Shkollën e Baletit në Tiranë.

Biletat shiten në sportelin e ArTurbina, prej orës 10:00 deri në orën 20:00. Bileta kushton 1000 lekë. Ju mund të rezervoni me një mesazh në inbox ose në numrin e telefonit 067 632 7313.

Per me shume info: klikoni ketu

19:00 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies