Espozite personale Xhoxho

Espozite personale Xhoxho te Muzeu Historik Kombetar do te mbahet nga 16 deri ne 23 maj.

Per me shume detaje: klikoni ketu

17:30-20:30

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies