Tirana Art Festyou

Tirana Art Fest vjen në edicionin e katërt të tij duke mbledhur të gjithë gjimnazistët e Tiranës në aktivitetin promovues të talenteve të reja në këngë, kërcim & multimedia.
Amfiteatri i Tiranës mirëpret gjysmë finalen e parë më 20 dhe 21

Pas zhvillimit te dy fazave te para te audicioneve dhe minispektakleve, 27 shkolla do të zbresin në skenë me grupet dhe performancat më të mira të tyre, vetëm më të mirët do kalojnë në finalen e madhe, por spektakli dhe emocionet janë të garantuara.

Ne ju presim, ftesën e ke,të mbetet vetëm të vish e të bësh tifo për shkollën tënde...

20 Maj 16:00 – 21 Maj  19:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies