Vespa Parade te Pazari i Ri

Për të gjithë të apasionuarit pas Vespave, me datë 23 Shtator tek Pazari i Ri vjen Vespa Parade! Festë – Muzikë – Paradë Vespash e plot surpiza të tjera!

Data: 23 Shtator

Vendi: Pazari i Ri

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies