Panairi i BE-së

Bashkohu me ne në 10 Maj në Panairin e BE-së, aktiviteti më i madh i Javës së Evropës 2019, për një pasdite plot argëtim, diskutime dhe muzikë plotësisht dedikuar Evropës! Shtetet anëtare dhe Delegacioni i BE-së në Shqipëri ju ftojnë të vizitoni stendat tona të shumta të pedonalen Murat Toptani. Ejani për të mësuar më shumë rreth temave që prekin të rinjtë në Shqipëri, studimin në vendet e BE-së dhe aktivizmin e të rinjve, në prani të Ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Programi do të përfundojë me një diskutim të hapur me Ambasadorin Soreca, dhe ndiqet me një koncert nga Piter Pan Band. #JavaeEvropës2019

10 May, 12:00 - 21:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies