Minus 1 by Electronic Beats

Minus 1 tashmë është bërë festa më e rëndësishme në vend për zhanre urbane si Hip Hop, Grime, Dub, Reggae dhe Drum and Bass.
Në tre edicionet e mëparshme kemi mirëpritur artistë të nivelit ndërkombëtar si Dub Fx, Asian Dub Foundation (Sound System) dhe së fundmi Daddy G nga Massive Attack, të cilët na kanë dhuruar një përvojë muzikore unike.
Këtë radhë me po të njëjtin entuziazëm ngremë traun e parkimit më të fashmëm në qytet për DJ VADIM në miks, DEMOLITION MAN dhe INJA ne mikrofon!
Treshja nga UK do të na ofrojë një performancë 360gradë që fillon me Reggae dhe Hip Hop për të vazhduar me Grime, Jungle dhe Drum and Bass.
Warm Up: Mr.REZ aka The Albanian Reggae Ambassador
Closing: MULLAGANG
Hosted by: ROOTS RAID
Hapja ora 21:00
Hyrja : 500 Lek

30 Prill, 21:00 - 02:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies