"Drawings of a lifetime" ekspozitë nga Lekë Tasi

    Drawings of a lifetime ekspozitë nga Lekë Tasi

Harabel Contemporary Art Platform ka kenaqesine t'ju ftoje ne ekspoziten personale me titullin "Drawings of a lifetime" nga artisti Lekë Tasi.

Kuratori i ekspozites eshte kerkuesi Zef Paci dhe Harabel Platform. Ekspozita do zhvillohet The exhibition will take place at the FAB gallery premises in the University of Arts and will remain open to the public through 17-28 April 2019.

 

17 Prill 19:00-21:00

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies