Ditët Botërore të Artit 2019 në Galerinë E Rira

Në Ditën Botërore të Artit, Galeria e Artit “E.RIRA”, ka kënaqësinë të ndajë me ju një pjesë të koleksionit të veprave të saj të artit. Ngjyrat, linjat dhe mendimet përjetësohen në formën e qeramikës, skulpturës, pikturës, drurit të gdhendur apo kompozimeve në xham.


Ne besojmë që mënyra më e mirë për të vlerësuar artin, është duke e ndarë atë, ndaj shpresojmë t’ju shohim ju dhe miqtë tuaj dashamirës të artit në Galerinë RIRA, më 15 Prill, 2019 si dhe çdo ditë të javës në vijim. Ju mirëpresim në Galeri!

E merkure, 24 Prill 2019 nga 09:00-16:00
 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies