Salome ne Teatrin Kujtim Spahivogli

    Salome shfaqje ne teater Tirane

"Salome" vepra e jashtëzakonshme e Oscar Wilde vjen premiere duke filluar nga 14 Prill ora 20:00 në skenën e Teatrit Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.

Me regji te Carlo Sciaccaluga dhe një kasti brilant aktorësh: Ermira Hysaj, Alert Çeloaliaj, Ervin Bejleri, Yllka Mujo, Alesia Xhemalaj, Emiljano Bufazi, Ermir Hoxhaj, Ilia Kaçi, Ismail Shino, Kleivert Ibrahimllari, Marsel Greva, Urim Aliaj.

 

Nxitoni të rezervoni vendin tuaj!

 +355695717746 / 042278158 ose në Facebook

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies