Klubi i Librit në Europe House në Tiranë

    Klubi i Librit në Europe House në Tiranë, evente ne Tirane

Pas suksesit të vjetshëm "Klubi i Librit në Europe House" rikthehet në 2019!

Për takimin tonë të parë për këtë vit, kemi përzgjedhur librin "Rrëfim për dashurinë dhe errësirën" të shkrimtarit Amos Oz.

Të gjithë të interesuarit janë të ftuar të na bashkohen ditën e enjte 21 mars, në orën 17:30, për të diskutuar përshtypjet dhe mbresat e tyre në ambientet e Europe House, nën moderimin e Dr. Albert Gjoka.

*Njoftojmë të interesuarit se tashmë janë dhuruar të gjitha kopjet e librave në dispozicion. Ju falenderojmë për mirëkuptimin.

Data: 21 Mars 2019

Ora: 17:30

Vendi: Europe House (Pallati i Kongreseve)

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies