Koncert homazh per Fabrizio de Andre

Italian Embassy in Cooperation with Tirana Municipality organize a homage concert for Fabrizio de Andre with Italian musicians of Fabrizio Gnu Quartet on the occasion of 20th anniversary of death of one of the best Italian songwriters  

at Air Turbina,  Free entrance

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies