La Chakra Band performon në bar Prohibition

    La Chakra Band performon në bar Prohibition Tirane muzike live

Bar Prohibition ka kënaqësinë të mirëpres La Chakra Band nga Kili, të cilën do të performojnë këtë të shtunë 3 Mars, nga ora 20:00 deri vonë.  

Data: 3 Mars

Vendi: Prohibition Bar, Rruga 'Vaso Pasha

E-mail: prohibitionspeakeasybar@outlook.com 

Kontakt: +35568 879 6010

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies