Nata e Bardhe ne Tirane, me te ftuaren speciale Giusy Ferreri

Nata e Bardhe organizohet cdo vite ne daten 29 Nentor nga Bashkia e Tiranes. Kete here e ftuar speciale do te jete kengetarja e njohur italiane, Giusy Ferreri. 

Vendi: Sheshi Nene Tereza Ora: 22:00 Data: 29/11/2016

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies