Colour Day Festival Albania 2019

    Color Day Festival Albania, evente ne Tirane, aktivitete ne Tirane Shqiperi, koncerte ne Tirane

Colour Day Festival kthehet në Shqipëri dhe është gati të transformojë Sheshin Nënë Tereza në një telajo të madhe me njerëz të ngjyrosur. Festivali po bëhet gjithnjë edhe më i madh. Nëse vitin e kaluar ishte fantastik, këtë vit do të jetë edhe më i mrekullueshëm! Ruaj ditën, sepse më 18 Maj do të jetojmë një eksperiencë që do të na ndryshoj perceptimin e jetës!  

Kur 18 Maj 2019

Ku Sheshi Nënë Tereza, Tiranë, Shqipëri

Çfarë do të ndodhë?

Pika shitje të ngjyrave Performanca të veçanta, surpriza dhe aktivitete Live të këngëtarëve, DJ dhe bendeve të njohur në mbarë shqiptarinë dhe botën Biletat pre-sale: http://bit.ly/colourdayfestival_albania_tickets 

 Online bileta mund te bllihet ketu here: https://ticket.easypay.al/ 
 Shitja e biletave fillon me datë 1 Mars! Blini tani biletën Early Bird të Colour Day Festival!

Biletat Early Bird kushtojnë: 800 LEKË/ 7 € (Kujdes: Sasia është e limituar!)

Ju mund të blini biletat tuaj në mënyrat e mëposhtme:

Online: http://bit.ly/colourdayfestival_albania_tickets

Fizikisht:

•Në çdo pikë EasyPay në të gjithë Shqipërinë

•Në RAVE Travel në të gjithë Kosovën

Pasi të përfundoj shitja e biletave Early Bird, çmimi për biletat Presale është 1.000 Lekë. Ditën e koncertit datë 18 Maj çmimi është 1.500 Lekë

(Me blerjen e biletës ju përfitoni hyrjen dhe një qese boje falas)

 
TAGS: Colour Day Festival Albania 2019, Color Day Festival Albania, Colour Day Festival Tirana Albania 2019, Colour Day Albania, Evente ne Tirane Shqiperi, Evente ne Maj ne Tirane, Festivali i Ngjyrave ne Tirane

Për më shumë informacion: EMAIL: albania@colourdayfestival.com TEL: +355 67 204 7800

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies