Dajti N Fest 2019

    Dajti N Fest 2019, aktivitete ne natyre ne Tirane, aktivitete outdoor ne Tirane

Rikthehet edhe këtë vit në një nga aktivitetet më të bukura dimërore “Dajti N Fest”. Festivali do të nxjerri në pah zakonet, tradita, gatimet dhe veshjet tradicionale të zonave të ndryshme në malësinë e Tiranës. Aktiviteti do të filloj që në mëngjes e deri në perëndim. Do të ketë muzikë me DJ, valle popullore, gatime, sporte (minigolf, gara me biçikleta mountinbike për profesionistë e amatorë, fluturime nga pista Paragliding, Rock-climbing dhe hiking). Mos e humbisni!

Data: 9 Shkurt 2019

Vendi: Parku Kombëtar i Dajtit

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies