Ermal Meta koncert në Pallatin e Kongreseve

    Ermal Meta koncert në Pallatin e Kongreseve

Këngëtari shqiptar i njohur në Itali Ermal Meta rikthehet sërish në Tiranë për të dhuruar spektakël në Pallatin e Kongreseve. Koncertit do t’i bashkohen katër artistë të talentuar italianë të GnuQuartet të cilët do të sjellin një atmosferë magjike që nuk duhet humbur .

Data: 4 Mars

Vendi: Pallati i Kongreseve

Ora: 20:15

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies