‘Gusht-Portret Familjar’ shfaqje nga Teatri Kombëtar

    Teatri Kombetar shfaqje ne Tirane Shqiperi

‘Gusht-Portret Familjar’ një komedi e zezë e shkruajtur nga autori Tracy Letts do të shfaqet premier në 15 Shkurt në ArTurbina. Vepra flet për një ngjarje që ndodh në Gusht në një banesë tre-katëshe të Beverli dhe Violet Ueston në Pauhuska, Oklahoma.

Për rezervime telefononi në: 04 222 30 22

Ora 9:00-13:00 dhe 17:00-20:00 per datat 15-16-17 Shkurt

Ditë e mërkurë dhe të enjte bileta kushton 300 lekë

Ditën e premte, të shtunë dhe të diel kushton 500 lekë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies