DADDY G -koncert ne Tirane

Rikthehet nata muzikore nën targën “Minus1”
Mbas dy eventeve tejet të suksesshme me DUB FX dhe ASIAN DUB FOUNDATION, jemi të lumtur t’ju lajmërojmë se në daten 11 Janar, për herë të parë në Tiranë, do të kemi të ftuar DADDY G (Dj-Set), një nga themeluesit e grupit me famë botërore Massive Attack sikurëse dhe nje nga arkitektet e atij që sot e njohim si “Bristol Sound”.

Data: 11 Janar 2019

 Ora: 22.00

Parkingu nëntokësor i Sheshit Skenderbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies