Pazari i dhuratave artizanale te Pazari i Ri

    Pazari i dhuratave artizanale te Pazari i Ri ne Tirane

Nëse ende nuk keni gjetur dhuratat e duhura për të dashurit tuaj, mbase ngaqë nuk keni vizituar panairin e dhuratave artizanale te Pazari i Ri në Tiranë. Panairi do të jetë i hapur deri në 6 Janar.

Data: 18 Nëntor 2018-6 Janar 2019

Vendi: Pazari i Ri

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies