After-party i Vitit të Ri në Prohibition Bar

    After-party i Vitit të Ri në Prohibition Bar, Viti i Ri Tirane 2018

Nëse jeni në dyshim se ku të festoni pas mesnate në mbrëmjen e ndërrimit të viteve, bar Prohibition është një mundësi speciale. Gjatë gjithë mbrëmjes do të ketë open bar dhe muzikë të mirë të luajtur nga DJ David C. Vendet janë të limituara ndaj nxitioni! Rezervoni në prohibitionspeakeasybar@outlook.com, ose telefono: +35568 879 6010

Data: 31 Dhjetor

Ora: 00:00

Vendi: Prohibition Bar, Rruga 'Vaso Pasha

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies