Festivali i Zogjve - Edicioni i 3-të

    Festivali i Zogjve ne Tirane Shqiperi

Dëshironi të mësoni mbi jetën e zogjve dhe t’i shihni nga afër? Atëherë mos e humbisni rastin të shkoni nga data 8-9 në Expocity ku do të mbahet Festivali i Zogjve. Hyrja është falas, ndaj konsiderojeni si një aktivitet ndryshe këtë fundjavë me familjen tuaj. Festivali organizohet nga Federata e Ornitologeve shqiptare Me mbeshtetjen e: Ministria e Turizmit dhe Mjedisit, UNDP Albania Më shumë info: këtu

Data: 6-9 Dhjetor 2018

Adresa: Expocity Albania Autostrada

Tirane-Durres Km 8 , Tirane 1032

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies