OSAAB ju fton në pazarin e 19-të ndërkombëtar

    OSAAB ju fton në pazarin e 19-të ndërkombëtar, evente ne Tirane

Merrni fëmijët dhe aparatin fotografik për te bere foto me babgjyshin e Vitit të Ri!!

100% e të ardhurave për OSAAB dhe të panairit do të përdorën për vitin në vazhdim në mbështetje të bebeve të braktisura tek Djepi i Engjëjëve pranë Maternitetit Mbretëresha Geraldinë në Tiranë.

Hapur për publikun - hyrja falas

Faleminderit paraprakisht për mbështetjen!

Për më shumë informacion në lidhje me programin tonë, ju lutem vizitoni faqën www.osaab.org

E Diel, 9 Dhjetor 2018

Hotel Rogner Tirane

11:00h - 16:00h

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies