Sherlok Holms dhe Langoi i Baskervillëve

    Sherlok Holms dhe Langoi i Baskervillëve, shfaqje teatrale Tirane, evente ne Tirane

Shfaqja “Sherlok Holms dhe Langoi i Baskervillëve” nga Ken Ludvig, është produksioni më i fundit i teatrit Metropol, i cili do të vijë si premierë ekskluzive për publikun e Tiranës prej datës 13 Dhjetor në sallën Shekspir të teatrit Metropol me regji dhe përkthim nga Shkëlzen Berisha dhe lojën e aktorëve: Amri Hasanlliu; Ermir Hoxhaj; Gentian Hazizi; Herion Mustafaraj; Klodjana Keco; Mirela Naska; Rozi Kostani.

Datat e shfaqjes në Janar: 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 31

Datat e shfaqjes në Shkurt: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10

Info & Rezervime: 
☎️ +355 67 227 0668
 www.teatrimetropol.al

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies