Kangoo jumps në Parkun e Madh të Tiranës

Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja të provoni një eksperiencë ndryshe, jashtë palestrave e ambienteve të mbyllura. Pas aerobisë, crossfit-it dhe jogës te Fushat Sportive në Parkun e Madh të Liqenit vjen Kangoo power. Merr miqtë dhe eja të hidhemi e të kërcejmë së bashku me instruktoren Gentjana Goxhaj nga Kangoo Club Albania. Ditën e Enjte 17 Gusht, Ora 19:30!

Data: 17 Gusht

Ora 19:30

Vendi: Liqeni Artificial i Tiranes

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies