Xhiro me biçkletë në Tiranë

    xhiro me biciklete ne tirane, sporte ne tirane, evente ne tirane

Meqë e shtuna parashikohet pa shi, është koha perfekte për një xhiro me biçikleta nëpër Tiranë. 


Për ata që skanë biçikleta takohemi gjysëm ore para (8:30am) tek liqeni të merni Biçikleta me qera (150L/ora) 


Ky event është falas.

Data: 1 Dhjetor

🏁Nisja në orën 9.00

Vendi i takimit: Lulishtja perballe 9-Katesheve 
🏁Kthimin në orën 16.00. 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies