Kreditorët - shfaqje teatri tek ArTurbina

    Kreditorët shfaqje teatri tek Ar Turbina, teater ne tirane, evente ne tirane

Shfaqja “Kreditorët” rikthehet në skenën e ArTurbina në datat 25-26-27 Janar.

Vepra 'Kreditorët" e aurorit të madh Skandinav August Strindberg, vjen nën regjinë e Luli Hoxha. 

Data: 25-26-27 Janar

Ora: 19:00

Vendi: ArTurbina

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies