Mbrëmje Gala, Shqipëria Festive

    mbremje gala ne tirane, shqiperia festive mbremje gala, evente ne tirane

Bashkohuni me ne në darkën e Gala Celebrating Albania për të shijuar një mbrëmje të vërtetë magjike dhe për të festuar një të ardhme më të ndritur për vendin tonë. Kjo mbrëmje festive do të jetë kulmi i javës së festimeve tona. Gëzoni një darkë të shijshme me pesë kurse me kuzhinë moderne shqiptare, verëra të përzgjedhura nga kantina e verës "Kokomani" dhe një shfaqje të veçantë me valltarë tradicionalë shqiptarë.

Data: 29 Nëntor

Ora: 8 PM- 3 AM

Vendi:  The Plaza Tirana

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies