100 minuta per dekore festive

    100 minuta per dekore festive, evente ne tirane

Po sikur dekoret e këtyre festave të ishin artizanale? Po sikur ato t'i realizoni ju vetë?

"Nji Mar, Nji Mrapsht" ju fton në një seri të përjavshme aktivitetesh, për të rritur e fëmijë, ku nën kujdesin e INA'S Creations do realizoni dekore të shumta për festa.


Ejani me dëshirë për të përveshur mëngët, bëre duart pak pis e për të krijuar.

Për rezervime: 069 400 55 42.
Vendet janë të kufizuara.
Bileta kushton 1000l

Data: 29 Nëntor - 29 Dhjetor

Çdo të enjte, ora 18.00 për të rritur.
Çdo të shtunë, ora 10.00 për fëmijë.

Vendi: Nji Mar, Nji Mrapsht, rruga 'Islam Alla', Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies