'Loreak'-e premtja e filmit spanjoll

    'loreak'-e premtja e filmit spanjoll, filma spanjoll ne tirane, evente ne tirane

Këtë të premte, më 23 nëntor ne kemi kënaqësinë t'ju ftojmë në shfaqjen e filmit "Loreak" nga drejtorët Jon Garaño dhe José Mari Goenaga. Si gjithmonë në ora 19:00, në Akademinë e Filmit dhe Multimedial Marubi. Filmi do të jetë në spanjisht me titra në gjuhën angleze. Hyrja është falas. http://afmm.edu.al/    Ky film mbyll "Spanish Film Fridays" për 2018. Ne do të dëshironim të festojmë një vit të kinemasë, me një gotë verë spanjolle dhe disa "pinxtos", pas filmit.

Data: 23 Nëntor

Ora: 19:00

Vendi: Akademia e Filmit dhe Medias Marubi, Tiranë, Albania

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies