Gatuajmë në Pazar

Pastat më të shijshme do ti provoni në Pazarin e Ri. Për të dytën herë vjen 'Gatuajmë në Pazarin e Ri',aktiviteti që na mundëson të provojmë dhe të shijojmë kultura te ndryshme gatimi!Kete here do te mesojme si pergatiten pastat,recetat dhe salsat e duhura.Si gjithmonë të gjithë përbërësit e freskët do ti gjejmë ne Markatat e Pazarit te Ri. Mos mungoni ditën e Shtunë, data 10 Nëntor ora 11: 00 në Pazarin e Ri.

Data: 10 Nëntor

Ora: 11:00

Vendi: Pazari i Ri, Tirana

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies