BALETI "ZHIZEL" tek arTurbina

    opera dhe balet ne tirane, evente ne tirane, balet ne tirane

BALETI "ZHIZEL"
9,10 DHE 11 NENTOR - ORA 19:00 
ARTURBINA Rivenie historike ne nder te 85 vjetorit te koreografit, 
"Mjeshtrit te Madh" -AGRON ALIAJ.

 

Data:9-11 Nëntor

Ora: 19:00

Vendi: ArTurbina, Tirana Biletat për shfaqjen shiten ne sportelin e arTurbina, çdo ditë nga ora 10:00-20:00. arTurbina ndodhet ne rrugen "Sami Frasheri", midis Colosseo dhe Nobis Center. Bileta kushton 1000 lekë. Per rezervime  0676327313.

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies