Halloween Party tek Parku i Madh i Liqenit

    halloween party tek liqeni artificial, halloween party ne tirane, evente ne tirane

Bashkohuni me fëmijët tuaj për të festuar Halloween në park me këndet e face painting, gdhendjes së kungujve, ngjyrosjes së personazheve më të dashur të përrallave me mister e këndin e librit ku së bashku do të lexojmë historinë e frikshme të Shtrigave nga shkrimtari shumë i dashur për fëmijë Ronald Dahl.
Shumë surpriza të frikshme ju presin! 
Lëreni veten në shtëpi e sillni vetëm fantazmën tuaj! 

 Data: 31 Tetor 2018

Ora: 10:30 AM – 12:30 PM

Vendi: Parku i Madh i Liqenit Artificial

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies