Mobile Homme - Shfaqje muzikore dhe akrobacie në ajër

    Mobile Homme - Shfaqje muzikore dhe akrobacie në ajer, shfaqje muzikore ne tirane, shfaqje akrobacie ne tirane, akrobate ne tirane, cirk ne tirane, evente ne tirane

Për herë të parë në Tiranë ju ftojmë të ndiqni me fëmijët tuaj shfaqjen muzikore dhe akrobacie në ajër, ne sheshin "Skënderbej", më 29 Shtator, ora 17:00 -18:30.

Tashmë vjen në jetë lodra e dikurshme e varur në krevatin e fëmijëve e realizuar me anë të mekanikës Sinkopei, për të përhumbur në lëvizjet e personazheve të vegjël që dikur tundeshin nën fijet e najlonit …

Ky spektakël i kompanisë Transe Express, organizohet nga Ambasada e Francës në Shqipëri me mbështetjen e Bashkisë Tiranë dhe Aleancës Franceze të Tiranës. Në bashkëpunim artistik me Cirkun Kombëtar, Teatrin e Metropolit dhe Banda Frymore e Qytetit të Tiranës.
Për të vegjël e të rritur.
Hyrja Falas!

Data: 29 Shtator

Ora: 17:00P-18:30

Place: Sheshi "Skënderbej", Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies