TAG- Komedi tek ArTurbina

    komedi teatrale ne tirane, teater ne tirane, evente ne tirane

Teatri Kombëtar nis programin e ri artistik me një shfaqje-komedi në skenën e ArTurbina, në datë 23 Shtator, ora 19:00. Shfaqja vazhdon në  11-12-13-14 Tetor, ora 20:00. Fabula: Një komedi keqkuptimesh dhe situatash. "Rutinën e një fshati të largët do ta gjallerojë ardhja e papritur e një vizitori nga qyteti. Pas një keqkuptimi të lindur në facebook, jeta e tij dhe e të gjithë banorëve të fshatit, do të marrë njÄ“ kuptim tjetër. Për të rezervuar biletat, telefononi në nr. 04 222 30 22, në orarin 9:00-13:00 dhe 17:00-20:00. 

Data: 11-12-13-14

Tetor Ora 20:00

Vendi: ArTurbina, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies