Motër e Vëlla - shfaqje teatrale për fëmijë

Stina teatrore për të gjithë vogëlushët çelet këtë fundjavë!!
Dy premierat më të reja do të falin argëtim pamasë për spektatorin e vogël.
Historia sa emocionuese e plot të paritura e dy fëmijëve të rrëmbyer nga shtriga Morgana.

Çdo të shtunë 22 Shtator- 01 Dhjetor ora 10:30 Vendi: Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”   

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies